La Tejita Residencial

od 230.000 €

Ref: La-Tejita-Residencial

Apartament
La Tejita
od 1
od 1
od 56m2
od 0m2
Cechy
Winda
Intercom
Światłowód
Telefon
Południowy zachód
Widok na basen
Widok na morze
Widok na wzgórza
Widok panoramiczne
Kuchenka mikrofalowa
Lodówka
Otwarty plan
Piekarnik elektryczny
Podziemny garaż
Prywatny parking
Basen na osiedlu
Typy Apartamentów
SypialnieReferencjaPlanCenaStatus
23ºFPobierz230.000 €Dostepne
23ºDPobierz230.000 €Dostepne
32ºDPobierz250.000 €Dostepne
32ºCPobierz260.000 €Dostepne
31ºHPobierz275.000 €Dostepne
Najnowsza inwestycja w Sotavento na Teneryfie nazywa się La Tejita Residencial i cieszy się uprzywilejowanym położeniem na jednej z najlepszych działek w całej okolicy, położonej zaledwie kilka metrów od plaży La Tejita i centrum handlowego La Tejita Street Market. Podobnie jak inne kompleksy w Sotavento La Tejita Residencial będzie całkowicie prywatny, ogrodzony i zbudowany na działce o powierzchni 6,043 m².

Kompleks składa się z 64 apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami rozmieszczonymi w dwóch blokach. W każdym bloku znajdują się 32 apartamenty. Apartamenty cieszą różnymi widokami i usytuowanie w kompleksie i z wielu apartamentów będzie można cieszyć się wspaniałym widokiem na Ocean Atlantycki i górę Montaña Roja. Mieszkańcy apartamentów będą mogli cieszyć się jednym z najlepszych klimatów w Europie. Ten kompleks, podobnie jak i inne w Sotavento będzie miał dwa prywatne baseny (jeden dla dorosłych i drugi dla dzieci) oraz obszary zieleni.

Te nowe apartamenty na południu Teneryfy wyróżniają się uprzywilejowaną lokalizacją obok plaży La Tejita oraz blisko lotniska Reina Sofia. Zapewniają wysoki standard życia oraz łatwą dostępność wszelkich usług, bez konieczności stania w korkach.

Kompleks La Tejita Residencial to kolejny, ciekawy projekt w Sotavento, który będzie stylowo zbliżony do innych kompleksów w okolicy. Apartamenty będą cieszyły się dużymi tarasami oraz wykończeniem w wysokim standardzie, co charakteryzuje wszystkie inwestycje budowane przez tego dewelopera.

Dowiedz się więcej o La Tejita Residencial

Dodatkowe informacje

Typy: 1, 2, 3 sypialnie
Powierzchnia od 56 m²
Apartamenty w budowie
Odległość od plaży: 1 minuta spaceru
Odległość od lotniska: 10 minut samochodem
Odległość od pola golfowego: 10 minut samochodem

Więcej informacji?

Aby dowiedzieć się więcej i otrzymać wszystkie informacje o tej nieruchomości...

Similar Properties